Kocaman Ailem Dizisi

Kocaman Ailem Dizisi

ATV erkanlarında yayınlanan Kocaman Ailem dizisi oyuncu alımlarına tam hız devam ediyor. Yapımcılığını Mia Yapım’ın üstlendiği Kocaman Ailem’in yönetmen koltuğunda Hakan İnan oturuyor. Dizinin senaryosunu ise Nuray Uslu, Şeyda Delibaşı, Aylin Eren ve Nergiz Herdem İnce’den oluşan ekip yazıyor.

Dizinin başrolünde Levent Ülgen, Emre Karayel, Aksel Bonfil ve Çağla Demir yer alırken, kadroda Buse Arslan Akdeniz, Zeynep Gülmez, Berkay Tulumbacı, Özlem Türkad, Necmi Yapıcı, Cihan Kurtaran, Zuhal Yalçın, Gülçin Hatıhan, Erman Okay ve Çiğdem Aygün yer alıyor. İzleyenleri ekran başına kilitleyecek dizide herkes kendinden veya ailesinden bir şeyler buluyor.

Fakir bir ailenin oğlu olan Hulusi (Levent Ülgen), yıllarca çok çalışıp didinerek bir pastırma ve sucuk fabrikasına sahip olmuştur. Çalışmakla geçen bir hayatı olduğundan aile kurmaya da çocuk sahibi olmaya da vakti olmamıştır Hulusi’nin. Bir gün ölümle yüz yüze geldiği bir kaza geçirir ve kazanın sebebini bulmak için vicdanı ile hesaplaşmaya başlar. Geçmişte kalplerini kırdığı için onda ahları olduğunu düşündüğü üç kadını bulması için oğlu yerine koyduğu Demir’i (Aksel Bonfil) görevlendirir. Hulusi, helallik alıp yoluna devam etmek amacıyla bir araya geldiği bu üç kadından üç çocuğu olduğunu öğrenir ve artık onun için hiçbir şey aynı değildir. Sıcak bir aile dizisi olan Kocaman Ailem, her kesime hitap eden konusuyla her yaştan ve cinsiyetten oyuncu ajans adaylarının başvurularını bekliyor.

Sezona damga vuran bu projede yer almak için oyuncu adaylarının tecrübeli olması, daha önceden oyunculuk yapmış olması gerekmiyor. Her yaştan kadın, erkek ve çocuk oyuncu adaylarının Kocaman Ailem dizisi oyuncu alımlarına katılmak için tek yapması gereken ajansımızın internet sitesindeki online başvuru formunu eksiksiz doldurup güncel fotoğraflı başvurularını ajansa iletmek oluyor. Uzman bir kadro tarafından titizlikle incelenen başvurular sonucunda oyuncu adayları kendileri için en doğru rollerde seçmelere kalıyor ve usta oyuncularla çalışma, onların tecrübelerinden faydalanma, onlardan bir şeyler öğrenme fırsatlarına sahip oluyor.

Kocaman Ailem dizisi çekimlerine hem İstanbul’da hem de Muğla’da kurulan sette devam ediyor. Dizide oyuncu, yardımcı oyuncu veya figüran olarak dizinin usta ve tecrübeli oyuncu kadrosu arasında yer almak isteyen tecrübesi olan veya olmayan oyuncu adaylarının Kocaman Ailem dizisi oyuncu alımlarına katılmaları gerekiyor. Ajans başvurularını yapabilirsiniz.