Anne Dizisinde Oyuncu Olmak

STAR ekranlarında yer alan anne dizisi iki anne arasında kalan küçük kızın hikâyesi izleyicileri oldukça derinden etkilemektedir. Anne dizisinin yönetmeni Merve Girgin’dir. Anne dizisi oyuncuları ise; Afra Uz, Zuhal Gencer Erkaya, Cansu Dere, Can Nergis, Vahide Pekin, Gonca Vuslat eri, Gülenay Kalkan, Berkay Ateş, Tevfik Yapıcı, Ahsen Eroğlu, Alize Gördüm, Beren Gökyıldız, Afra Uz gibi oyuncular yer almaktadır.

Filmin konusu ise; başrolde Cansu Dere ve Beren Gökyıldız olan filmin konusu ise annesi tarafından istenmeyen ve sevilmeyen küçük kız çocuğu olan Melek’in fidyecilerin eline düştüğünü ve buradan sonra ki hayat hikâyesini anlatmaktadır. Melek’in gerçek annesi ise zulüm içinde ve sevgiliyle yaşamaktadır. Daha sonra ise kızına iyi bakamayan bir annenin kızından vazgeçmesi ve onun ile ilgilenmemesi yüzünden küçük kız Melek’i oyuncu olan Cansu Dere yanına almıştır. Küçük bir kız çocuğu olan Melek’i tıpkı kendi öz kızı gibi sevmiş ve sahiplenmiştir. Daha sonra küçük Melek’in annesi olan Gonca kızını geri almak istemektedir.

 

Fakat küçük Melek ve CANSU Dere birbirlerinden hiç ayrılmak istemezler Melek ikinci annesini çok sevmiştir. Çünkü o gerçek bir annelik yapmıştır. Gonca ise boş durmaz her yolu dener kızını geri almak için. Daha sonra ise Cansu Dere’nin mahkeme davalarına üzülen küçük Melek kendisi yüzünden ona zarar verdiğini düşünür. Ve ikinci annesinden ayrılır. Ve gerçek annesi olan Gonca hanımın yanına yerleşir. Sırf Cansu Dere üzülmesin diye küçük düşünceli Melek istemese bile ben artık annemle kalmak ve burada yaşamak istiyorum der ve Cansu Yüce yıkılır. Fakat Meleğin bunu zorla söylettirdiğine inanır.

Anne dizisinde oyuncu olmak için ilk olarak bir cast ajans firmasına başvuru yapmanız gerekmektedir. Ancak anne dizisinin de oyuncu alımları ilanı olması gerekmektedir. Anne dizisi oyuncusu olmak için ise belirli kriterlere uymanız gerekmektedir. Anne dizisi oyuncuları genellikle dram konusunu içeren karakterler yer almaktadır. Bu yüzden anne dizisi oyuncu alımlarında bu detaya dikkat edilmesi gerekmektedir. Adaylarda bu kritere dikkat etmelidirler.